• قوانین مقررات آموزشی

مقررات آموزشي

- توصيه مي‌نمايد قبل از ثبت‌نام از مقررات و ضوابط زير اطلاع يافته تا بتوانيد از امكانات ارائه شده بيشترين استفاده را داشته باشيد. بديهي‌است پس‌از ثبت‌نام قطعي قوانين طبق آئين‌نامه‌هاي مندرج پياده خواهد شد.

 

 الف:   نكات ضروري جهت ثبت‌نام

داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی برای دوره های راهنمایان طبیعت گردی ( اکوتورلیدری ) و راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی (تورلیدری) و همچنین مدرک تحصیلی دیپلم برای دوره های کوتاه مدت هتلداری و مدیریت عمومی هتلداری جهت ثبت نام الزامی است.

توجه داشته باشيد كه دقيقاً براساس اطلاعات وارده در فرم ثبت نام آنلاين در دوره آموزشی‌ مربوطه ثبت نام خواهيد شد لذا خواهشمند است در درج اطلاعات فرم نهايت دقت را مبذول فرمائيد.

تأكيد مي‌نمايد كه هنگام ثبت ‌نام، در تعيين دوره آموزشی مورد نظر دقت لازم را مبذول داريد، در غير اين صورت موسسه از تغيير دوره آموزشی جداً معذور است.

تشكيل دوره ها منوط به احراز حد نصاب لازم جهت تشكيل كلاس مي‌باشد. 

حداكثر زمان غيبت موجه در هر درس چهار هفدهم ساعات آن درس مي‌باشد، در غير اين صورت دانش‌پذير از شركت در (آزمون پايان دوره و صدور گواهينامه در دوره‌ها) محروم خواهد شد.

 

ب: شرط موفقيت در دوره و دريافت گواهينامه :

- شرط موفقيت در هر دوره، كسب حداقل نمره 10 از 20 مي‌باشد.

- دانش‌پذيران محترم مي‌توانند پس‌از اتمام دوره و احراز نمره قبولي جهت اعلام درخواست صدور گواهينامه پايان‌دوره به دپارتمان آموزشي مربوطه مراجعه نمايند.

- درصورت مفقود يا مخدوش شدن گواهينامه، صدور گواهينامه المثني با درخواست كتبي و پرداخت مبلغ مصوب مقدور مي‌باشد.

 

ج: شرایط تخفیف

 شرایط تخفیف برای داوطلبانی که بصورت آنلاین ثبت نام می نمایند برابر با شرایط ثبت نامی هر دوره می باشد.

 

د: استرداد شهريه

درصورتيكه انصراف يا تغيير دوره آموزشی توسط فراگیر تا یک هفته قبل از شروع دوره با کسر 20% و در هفته آخر با کسر 30% و در هفته اول برگزاری دوره با کسر

50% قابل بازگشت خواهد بود.

درصورت انصراف  قبل از گذشت 10% کل ساعات کلاس 70% شهريه از سوي موسسه آموزشی آوای طبیعت گلستان کسر مي‌گردد.

درصورت انصراف پس از گذشت 20% کل ساعات درس ، هيچ مبلغي مسترد نخواهد شد.

اینجانب ضمن قبولی تمامی موارد مندرج در این فرم ، خود را ملزم به رعایت آئین نامه های آموزشی ، انضباطی و مالی موسسه آموزشی آوای طبیعت گلستان دانسته و بدینوسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نمایم.

 

 و: روش انصراف

دانش پذير گرامی در صورتی که پس از انجام ثبت نام و پرداخت شهريه به هر دليلی تقاضای انصراف داشتيد می توانيد به روش زير اقدام کنيد. تا بر اساس آئين نامه فوق  و شرايط انصراف در خواست شما مورد رسيدگی قرار گيرد.

- مراجعه حضوری به محل موسسه و درخواست انصراف از حضور در دوره آموزشی


برچسب ها:
تاریخ: ۱۳۹۴,۱۲,۰۹
بازدید: 1569